Rychlá nebankovní půjčka do 15 000 Kč

8. srpna v 09:17

V posledních letech žila velká část obyvatel Česká republiky systémem od výplaty k výplatě. Na šetření v době krize mnoha lidem peníze nezbývaly, a pokud už rodiny šetřily, tak většinou v dlouhodobých produktech jako je stavební spoření nebo penzijní připojištění, z nichž ale není možné čerpat finance kdykoli a bez sankcí.

Hodně lidem tam chybí rezerva na neočekávané výdaje, jako je rozbitá pračka, nebo školní zájezd do ciziny.

Možná jste na tom stejně, a když teď potřebujete něco nutně koupit, nebo si jen chcete udělat radost dovolenou, nemáte rezervy, z nichž byste mohli čerpat. Vaše banka vám nenabídne ani kontokorent, tak co s tím? Finanční potřeby ale může snadno vyřešit rychlá nebankovní půjčka do 15 000 Kč.

Pokud už jste si někdy půjčili mikropůjčku třeba tři nebo pět tisíc korun a řádně a včas jste ji splatili, zkuste se obrátit na stejného poskytovatele půjček. Máte už u něj dobrou pověst a nabídne vám velmi pravděpodobně dobré podmínky. Ne všechny firmy totiž půjčí úvěrovým nováčkům hned na poprvé částku nad pět či deset tisíc korun.

Půjčka ve výši 15 000 Kč je obvykle poskytována na účet žadatele staršího 18 let, který má vlastní mobilní telefon, doložil výši svých příjmů a nemá negativní záznam v úvěrových registrech (Solus, Nebankovní registr klientských informací). Půjčku můžete online získat třeba na zaplo.cz, rerum.cz, homecredit.cz a řadě dalších webů. O půjčku zažádáte velmi rychle – jen během několika minut. Připravte si platný občanský průkaz a u některých firem i druhý doklad.

Výše úroků, případně další nákladů, jako jsou pevně stanovené poplatky za půjčku, se ale u každé firmy liší. A někdy jsou odlišné i u stejného úvěru stejného věřitele v závislosti na výši požadované částky.  Proto je důležité nesrovnávat u jednotlivých nabídek jen úrok, ale RPSN, tedy roční procentní sazbu nákladů na úvěr, která zahrnuje nejen úrok, ale také všechny s půjčkou související poplatky. Nezapomínejte ale, že u krátkodobé půjčky platíte z RPSN v uvedené výši jen podíl dle počtu dnů půjčky. Při půjčce 10 000 Kč na 30 dní a RPSN třeba 80 %, zaplatíte mimo jistiny navíc zhruba 660 korun.