Bezúročná půjčka

30. října v 09:14

Jakmile slyšíte pojem nebankovní půjčky, máte asi pocit, že musí mít vysoké úroky a velmi nevýhodné podmínky. Může to být ale právě naopak. Vyskytují se mnohé bezúročné půjčky, které jsou velmi výhodné a pomohou vám ušetřit nejenom peníze, ale také čas.

Podívejme se na to, jak to asi funguje a kteří jsou poskytovatelé půjček. Klasická žádost o půjčku je možná každému známá. I získání bezúročné půjčky je vždy podmíněno podáním klasické žádosti o půjčku pomocí online formuláře. Takovýto postup je snadný a neliší se nijak od jiných typů půjček.

Pro schválení vaší podané žádosti musíte být osoba starší 18 let, je třeba mít trvalé bydliště v České republice a musíte také disponovat pravidelnou a dobrou platební morálkou. Dále na vás také nesmí být uvalena exekuce a nesmíte se rovněž nacházet v insolvenci. Pokud tedy splníte veškeré výchozí podmínky, můžete snadno získat svou bezúročnou půjčku, a to i zcela zdarma. Výhody bezúročné půjčky se vždy odvíjí na konkrétní nabídce. Lze si půjčit asi 20 000 korun. Výhodou je určitě fakt, že její poskytovatel při tom nenahlíží do registru dlužníků. Velmi výhodná je i délka procesu vyřizování půjčky. Proces získání tohoto úvěru neprovází zdlouhavé papírování. Pro získání půjčky nemusíte mít ani ručitele.

Rychlou půjčku můžete obdržet třeba do 15 minut, do 24 hodin nebo do 2 dnů. Splatnost se pak pohybuje od měsíce, několika měsíců až po celý rok, záleží na druhu a výši půjčky. Bezúročnou půjčku nabízí například Via SMS od 4 500 korun splatných do 14 dnů, Zaplo půjčka až 8 000 korun, které musíte splatit do 30 dní bez úroku a Ferratum půjčka nabízí 10 000 korun se splatností až 45 dní. Podmínkou je ale, že žadatel nesmí mít jinou nesplacenou půjčku u tohoto stejného poskytovatele. Výhodná je také půjčka Rerum se splatností do 30 dnů. Charakterizuje ji rychlé a snadné vyřízení a 15 minut od schválení žádosti peníze na účtu.